Etykiety

poniedziałek, 19 października 2015

Wiosenny kocyk na jesień ;)

Kolory na kolejne dzieło patchworkowe wybierałam długo i nijak nie pasowały mi jesienne. Są więc jakie są - na przekór. Do radośnie wybranych kwadratów niewiele więcej pasowało jak tylko stonowany, biały minky i... białe nici, ale to już początek długiej i skomplikowanej historii. Nie wiem jeszcze dla kogo powstał, może ktoś z Was go zechce?
Otóż tym razem wszechświat bardzo nie chciał, aby dzieło powstało: najpierw brakło mi białych nici, następnie wzięłam ze sobą na weekend maszynę bez kabla, później nie miałam jak dostać się do domu, w którym była maszyna zapasowa, na końcu były poszukiwania aparatu fotograficznego, aby dzieło móc uwiecznić i przedstawić Wam :). To trudy. Ale były też przyjemne chwile twórcze:Materiały: bawełna - zbiory własne i belleparis; minky - sklep Tina

Kocyk jest inspiracją w październikowym wyzwaniu Scrap-ścinkowym, na które serdecznie Was zapraszam TU (start 20.10.2015r. godz. 9:00). 

3 komentarze:

 1. Sówki zawsze są super - nawet jak nie w moich kolorach :P ale najbardziej mi się podoba ostatnie zdjęcie! Adaś ma czadową minkę :) a na wcześniejszym widać, że kuma z procedury szycia już dużo więcej niż ja :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Adaś tam tłumaczy Gabi o co chodzi, to musiał poważnie wyjść ;) Zapraszamy zatem na kurs w miłej atmosferze i przy dobrej herbacie :)

   Usuń
 2. łaaaaaaaaaaaaaaa cudnie was zobaczyć w komplecie ...

  OdpowiedzUsuń